З понеділка дрогобичани зможуть користуватись оновленим офіційним інтернет-порталом міста. ФОТО. ВІДЕО

Інтернет-портал Дрогобича кардинально зміниться та стане максимально зручним у користування для всіх, хто читатиме новини міста, використовуватиме е-сервіси, переглядати фото та відео чи дивитиметься на місто через веб-камери.

Його дизайн є уніфікованим до Урядового порталу.

Про те, як виглядає та працюватиме портал, чим відрізняється від того, яким усі користуються зараз, розповів сьогодні, 2 жовтня, його розробник Роман Турчин під час презентації у Молодіжному просторі Дрогобича.

«На сайті, який працює сьогодні, є низка незручностей для пересічних користувачів. Зокрема у потоці новин не достатньо помітними стають такі важливі сповіщення як відключення водо-, газопостачання, а також і електронні сервіси, які виглядають на сайті схожими на рекламу і мешканці ними не користуються в таких обсягах, якими би мали, по одній причині — вони їх не бачать», — зазначив Роман Турчин.

Як розповів керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, який виступив модератором заходу, розповів про технічне забезпечення роботи Інтернет-порталу. За словами Станіслава Гайдера, Роман Турчин, як дрогобичанин, зголосився допомогти рідному місту та розробив інтернет-портал міста.

Керівник прес-служби Дрогобича Зеновій Квасній, розповів про інформаційне наповнення порталу, і висловив впевненість, що завдяки зручності у роботі сайту вдасться ще якісніше подавати дрогобичанам офіційні новини, а це, своєю чергою, сприятиме залученню ще більшої кількості користувачів, число яких на сьогодні сягає понад 50 тисяч в місяць.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма також взяв участь у презентації.

Міський очільник подякував усім причетним за великий об`єм зробленої роботи та наголосив, що спільне для всіх завдання — створити розумне місто, бо тільки за умови достовірності інформації, її доступності для жителів, які вміють аналізувати, можна досягнути успіху.

Запрацює оновлений інтернет-портал вже з наступного понеділка, 7 жовтня.

Прес-служба ДМР

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3.5]
Теги відсутні