УП та СЗН: В Україні стартує відбір команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі

14 червня на сайті https://invictusgames.in.ua/ починається прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі.

Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік — на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти прийняла міжнародна Фундація Ігор Нескорених.

Опікуватись відбором та підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд «Повернись живим» та Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Хто може взяти участь

Взяти участь у відборі до збірної України можуть усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Документи, необхідні для участі у відборі на Ігри Нескорених 2020:
• копія посвідчення УБД чи інваліда війни;
• для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;
• копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;
• довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;
• паспорт та фотографія 3*4 см

Реєстрація на відбір до збірної України
Реєстрація відбір до збірної України можлива на офіційному сайті Ігор Нескорених в України за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman, і триватиме від 14 червня до 20 липня 2019 року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Теги відсутні