УП та СЗН: 7 КРОКІВ ДО НОВОЇ ПРОФЕСІЇ: ГРАНТИ НА ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Запрошуємо ветеранів/ок з Львівської області взяти участь в проекті, який дасть можливість отримати грант до 400 євро на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Учасниками проекту уже стали 266 ветеранів/ок, 51 з яких зі Львова та області. 181 ветеран захистив грантову заявку та отримав грант на навчання, 40 яких зі Львова та області.

Що пропонує проект?

✔️2-денні тренінги про те, як інтегрувати військовий досвід у цивільну професію
✔️індивідуальні гранти на навчання та перекваліфікацію у розмірі до 400 євро
✔️1-денні тренінги із розвитку навичок самопрезентації, лідерства, фінансової грамотності, емоційного інтелекту, тайменеджменту тощо
✔️поради персонального консультанта, який допоможе розробити індивідуальну стратегію працевлаштування або поставити кар’єрні цілі та сформувати кар’єрний план

Для участі заповніть, будь ласка, анкету: https://ee.humanitarianresponse.info/x/#kcvY2NrA

Проект впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу. ГО «Центр зайнятості Вільних людей» є Виконавчим партнером проекту та реалізує його в Львівській області.

При виникненні додаткових питань просимо звертатись:
📱+380 0673378362, Богдана, асистентка проекту
📱+380503411388, Ірина, координаторка проекту