У Дрогобицькій Ратуші відбулось засідання Громадської ради при міському голові. ФОТО

У середу, 25 вересня, у Дрогобицькій Ратуші відбулось чергове засідання Громадської ради при Дрогобицькому міському голові.

Під час засідання Громадська рада розглянула питання щодо ситуації з проведенням будівельно-ремонтних робіт на об’єктах, за адресами: вул.Шевченка,31; вул. Шевченка, 33 і Самбірська, 76/1. З приводу цього запит щодо надання інформації скеровано на ім`я міського голови.

Рішенням Громадської ради рекомендовано включити в склад комісії з перевірки об’єктів, що розташовані на перших поверхах житлових будинків і в яких здійснено перепланування заступника голови ради Зоряна Ацедонського.

Також прийнято звернення до Народного депутата Ореста Саламахи про підтримку на державному рівні передачі Дрогобицького сільзаводу в оренду громаді м. Дрогобича і вилучення з переліку об’єктів, які заплановані на приватизацію.

Голова Громадської ради Ростислав Божик запропонував провести спільне засідання Громадських рад при Дрогобицькій РДА та ГР при Дрогобицькому міському голові, щодо питання фінансових розрахунків по наданню медичних послуг між Дрогобичем і Дрогобицьким районом. Таку ініціативу було одноголосно підтримано.

Громадська рада Дрогобича

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні