У Дрогобицькій Ратуші нагородили авторів креативних привітань до Дня Незалежності України. ФОТО

Напередодні Дня Незалежності у Дрогобичі стартував конкурс на найкреативніше та найдушевніше привітання від дрогобичан Україні з Днем Незалежності.

До участі у конкурсі запрошували всіх охочих.

Відтак у середу, 2 жовтня, у Дрогобицькій Ратуші нагородили учасників конкурсу, які привітали Україну з Днем Незалежності, та відзначили подарунками.

Привітав учасників конкурсу міський голова Тарас Кучма, серед яких як діти, так і дорослі.

Як зазначають у ДМЦССДМ, які займались проведенням конкурсу, нагородити учасників конкурсу планували одразу після Дня Незалежності, однак у зв`язку з трагедією, яка сталась у місті 28 серпня, привітання довелось відтермінувати.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею