У Дрогобичі знесли самобуд

Боржнику, який самовільно без дозвільних документів здійснив будівництво на вулиці Б. Лепкого між будинками №5 та №9, було надано термін для добровільного знесення незаконного будівництва. Порушник безпідставно його проігнорував, — розповідають у відділі правового забезпечення ДМР.

Відтак  Дрогобицькій міській раді, відповідно до рішення суду, довелося самостійно вжити заходів щодо примусового знесення цього самобуду.

Так, ще у серпні 2016 року Дрогобицька міська рада звернулася в суд із заявою до фізичної особи щодо знесення самовільного будівництва на вул. вул. Б. Лепкого між будинками № 5 та № 9 в м. Дрогобичі та приведення земельної ділянки в попередній стан. Після довгих судових процесів у січні 2019 року суд задоволив вимоги Дрогобицької міської ради щодо знесення самовільно збудованого об’єкта.

На звернення ДМР Дрогобицьким міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області боржника було зобов`язано у визначені строки знести самобуд, однак останнім ніяких дій вчинено не було.

Відтак Дрогобицькою міською радою було залучено техніку та працівників та здійснено примусове виконання рішення суду, а саме знесено самочинне будівництво на вул. Б. Лепкого між будинками № 5 та № 9.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Теги відсутні