У Дрогобичі врятували життя стебничанину за допомогою нового ангіографа. ВІДЕО

Не так давно, а саме 1 липня у КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” офіційно відкрили відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії. Особливістю цього відділення є надсучасний ангіограф, яких в Україні такого експертного класу є лише п’ять, один з яких у Дрогобичі. Завдяки цьому апарату дрогобицькі медики можуть надавати вчасну медичну допомогу при інфаркті, обстежувати судини, проводити операції зі стентування.

Облаштування цього відділення обійшлося у 26,5 мільйонів гривень: 23,5 мільйони гривень виділив Уряд, 3 мільйони гривень виділили з місцевого бюджету Дрогобича.

У середу, 18 вересня, у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії надали першу ургентну допомогу пацієнту з міста Стебника, у якого діагностували гострий інфаркт.

Про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

«Завдяки вчасному зверненню до медиків, пацієнту вдалося не лише врятувати життя, а й уберегти його від інвалідності. Пацієнту встановили стент. Допомогу надано безкоштовно. Загрози життю пацієнта нема», — наголосив Володимир Чуба.

Також посадовець зазначив, що загалом у період з 16 липня, з дня коли було проведено перші обстеження та операції, у відділенні інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії проведено 93 операції: 67 ангіографій та 26 стентувань. Всі ці операції відбувалися під керівництвом Василя Романяка.

«Відзначу, що Василь Романяк не лише добрий фахівець, а й завдяки йому було реалізовано мікропроект, в ході якого закуплено операційну лампу. Вартість цієї лампи 196 650 гривень. Це кошти співфінансування міського та обласного бюджетів. Також за місцеві кошти — 90 тис. грн, проведено ремонт операційної у хірургічному корпусі», — зазначив Володимир Чуба.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Теги відсутні