У Дрогобичі спеціальна комісія обстежила стан 35 будинків

Фасади, підвали, дахи, комерційні приміщення у житлових будинках, — саме ці об’єкти після звернення громадян обстежує спеціальна комісія, яка створена на підставі розпорядження міського голови.

«Враховуючи те, що у Дрогобичі частина житлового фонду та інші капітальні споруди мають від 60 до 200 років, спеціальна комісія проводить огляд будинків та капітальних споруд на предмет: технічного стану будинку, наявність загроз безпеці громадян. При виявленні загрози відбувається інформування громадян, надаються пропозиції щодо експертного дослідження для визначення технічного стану об’єкту.», — прокоментував начальник відділу НС та ЦЗН ДМР Микола Летнянчин.

На даний час від мешканців поступило 83 заяви щодо необхідності обстеження будинків. Уже обстежено 35 об’єктів.

З них, за висновками огляду, потребують додаткового експертного дослідження 9 будинків.

Крім того у відділі Державного архітектурно-будівельного контролю зазначають, що в ході перевірки виявлено певні порушення з боку суб’єктів господарювання, яким вручено приписи. Порушення виявлено у будинках №42 та №44 на вул. М. Грушевського, №103 на вул. Стрийській та №4 на вул. Шкільній.

Нагадаємо, офіційно повідомити про проблеми житлово-комунального характеру у Дрогобичі, можливо скориставшись наступними сервісами:
Е-сервіс «Відкрите місто» – http://dev.drohobych-rada.gov.ua/proekt-vidkryte-misto/
Електронне звернення громадян – http://dev.drohobych-rada.gov.ua/elektronne-zvernennya/,
або ж звернувшись у кабінет №3 Дрогобицької міської Ратуші чи до балансоутримувача — КП «Управитель ЖЕО» чи правління ОСББ.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Теги відсутні