У ДМР відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

У середу, 4 вересня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Участь у роботі групи взяли представники Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області, Дрогобицького відділу обслуговування громадян Головного управління ПФУ Львівської області, Дрогобицької філії ЛОЦЗ та структурних підрозділів міської ради.

На зустріч було запрошено суб’єктів підприємницької діяльності, які за даними звітності ГУ ДФС у Львівській області, за липень 2019 року відобразили нараховану заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.

У ході засідання з роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, контролю за дотриманням рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці. Досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

Підводячи підсумки засідання, зазначено, що спільними зусилля, ми зможемо налагодити постійний та ефективний соціальний діалог з роботодавцями, працівниками та всіма зацікавленими сторонами.

Співпраця з роботодавцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Сектор з питань праці ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 4 Середня оцінка: 5]
Теги відсутні