Терцентр: Дрогобичанам похилого віку влаштували свято з нагоди Міжнародного свята

1 жовтня – Міжнародний День Людей похилого віку. У цей день прийнято говорити про допомогу і захист прав літніх людей. Саме такою категорією людей, які є ще й одинокими, опікується Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). З нагоди свята, завдяки фінансовій підтримці Дрогобицької міської ради, територіальному центру соціального обслуговування вдалося закупити 305 продуктових наборів для одиноких громадян відділення соціальної допомоги вдома.

Крім того, в бенкетному залі кафе «Лан» було організовано справжнє родинне свято для самотніх громадян. На початку заходу було надано слово отцю Юстину з церкви Св. Ап. Петра і Павла, який благословив присутніх та спільно з усіма промовив молитву. Привітала зі святом літніх дрогобичан директор терцентру Марія Лютик.

Чарівні пісні прозвучали у виконанні хору «Калинонька», який функціонує при Дрогобицькому терцентрі (керівник – М. Романяк). Щемливі та милозвучні музичні вітання линули з вуст вокального дуету у складі Стефанії Гарбадин та Віри Сербин. У святковій програмі взяли участь підопічні терцентру, які читали ліричні вірші про осінь. Святкову програму вела Ніна Фролова. Усі присутні на заході мали змогу не лише спілкуватися між собою, милуватися прекрасним виконанням пісень, а й частуватися обідом за святковим столом.

Провести таке гарне дійство вдалося за сприяння спонсорської допомоги голови Дрогобицької МПО ВО «Батьківщина» Світлани Ярославівни Маменьки, адміністратора-ігумена о. Йосифа з церкви Св. Ап. Петра і Павла та Володимира Чернявського, який гостинно надав приміщення бенкетного залу кафе «Лан» для проведення заходу.

Терцентр

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні