Тандему Дрогобича і Нової Каховки виповнився рік. ФОТО

Місту-партнеру Дрогобича — Новій Каховці виповнилося 67 років. З нагоди відзначення Дня міста, на запрошення міського голови Володимира Коваленка, участь в урочистостях взяла делегація з Дрогобича на чолі з міським головою Тарасом Кучмою.

Найперше делегація з Дрогобича побувала на прийомі у міського голови Нової Каховки, в ході якого Володимир Коваленко з Тарасом Кучмою обговорили ситуацію в містах та подальшу співпрацю, задекларовану у Договорі про співпрацю та партнерство, від моменту підписання якого минув рік.

Важливо й те, що впродовж всіх урочистостей та святкувань новокаховчани висловлювали співчуття з приводу трагедії, яка сталася у Дрогобичі, адже 28 вересня минув місяць.

У ході урочистостей від імені громади Дрогобича Тарас Кучма привітав новокаховчан з днем міста: «Ми бажаємо, щоб оті тисячу джерел разом з нашою тисячолітньою сіллю вилилися в Чорне море любові і взаєморозуміння, щоб ми завжди один одного підтримували і щоб ми зшили Україну дружніми, світлими, гарними нитками взаєморозуміння, кохання і братерства. Слава вам новокаховчани і слава Україні!».

Разом з делегацією з Дрогобича на святкування Дня міста Нова Каховка прибули ансамбль «Верховинка», студенти з музичного коледжу ім. В. Барвінського та акордеоніст-віртуоз Василь Клепач.

Цього дня дрогобичани також спостерігали за встановленням національного рекорду України «Найбільший логотип міста, викладений з людей», який новокаховчани подолали, залучивши 291 учня.

Опісля урочистостей делегація з Дрогобича побувала на презентації місцевих колективів та навчальних закладів, взяла участь у щорічній масовій ході вулицями міста, ознайомилася з туристичними локаціями міста Нова Каховка.

Згідно з домовленостями між обома міськими головами Володимиром Коваленком та Тарасом Кучмою, наступна зустріч відбудеться в межах обміну досвідом розвитку галузі охорони здоров’я.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні