Службовця міськради Адріана Вишницького нагородили відзнакою облдержадміністрації. ФОТО

Адріана Вишницького — головного спеціаліста відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР відзначили за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника у Львівській обласній державній адміністрації.

У понеділок, 30 вересня, у ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив Адріану Вишницькому годинник «Від голови облдержадміністрації».

Висловлюючи подяку, Адріан Вишницький зазначив, що ця відзнака — заслуга всіє команди надзвичайників та інших структурних підрозділів, з якими оперативно було скоординовано зусилля у ліквідації надзвичайної ситуації, яка трапилася у Дрогобичі 28 серпня. Також він побажав, що б більше у місті таких трагедій не траплялося.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею