Сесія Дрогобицької міської ради проти продажу земель сільськогосподарських земель в Україні

Сесія Дрогобицької міської ради виступає проти продажу сільськогосподарських земель в Україні та вимагає продовження мораторію на продаж таких земель до 2025 року.

Відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України депутати ДМР прийняли у четвер, 3 жовтня, на засідання позачергової сесії.

«Дрогобицька міська рада, беручу до уваги численні звернення громадян, сільгоспвиробників, громадських організацій стосовно необхідності продовження дії мораторію на купівлю-продаж або іншим способом відчуження ділянок сільськогосподарського призначення, вважає, що земля має бути ресурсом розвитку саме українського народу, а не об`єктом наживи для іноземних спекулянтів та олігархів, зокрема росіян і кремлівської кліки, представники якої вже давно володіють паспортами ЄС, Великої Британії та США», — йдеться у зверненні до перших осіб держави.

Для прийняття правової законодавчої бази щодо відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення депутати Дрогобицької міської ради просять винести це питання на широке публічне обговорення.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Теги відсутні