Реєстрація тварин

Домашній улюбленець — це не іграшка, а перш за все відповідальність. Спостерігаючи за ситуацією та боротьбою з безпритульністю собак на вулицях міста, у Дрогобичі прийнято рішення про запровадження електронної реєстрації домашніх улюбленців. Цей проект реалізовується в рамках програми «Дрогобич – Smart City 2018 – 2023». Саму ж процедуру реєстрації проводить Центр надання адміністративних послуг у місті Дрогобичі.

Як зазначають ініціатори ідеї — представники міжнародної некомерційної онлайн бази даних ідентифікації тварин «Animal-id.info UA», спільно з якими запроваджено проект у місті Дрогобичі, електронна реєстрація тварин сприятиме вирішенню проблеми з безпритульними тваринами, їх швидкому поверненню у випадку, якщо домашній улюбленець загубиться або ж у випадку, якщо тварина напала на перехожого, віднайти власника та притягнути його до відповідальності.

Як працює система реєстрації?

Для реєстрації домашнього улюбленця необхідно звернутися у ЦНАП м. Дрогобича. З собою потрібно мати: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код власника домашньої тварини; ветеринарний паспорт для тварини (при наявності або у випадку розбіжності місця реєстрації та фактичного проживання); фото тварини; квитанцію про оплату послуги (оплата проводиться у міському ЦНАП).

Після проведення процедури реєстрації власник улюбленця отримує персональний онлайн кабінет та спеціальний жетон з QR-кодом. Дані тварини автоматично вносять до єдиної світової бази даних.

Вартість послуги е-реєстрації та жетону домашнього улюбленця становить 70 гривень.

Процедура реєстрації одного улюбленця відбувається в межах 5 хвилин.

Як ідентифікувати домашнього улюбленця?

У випадку виявлення тварини, достатньо за допомогою смартфона зісканувати QR-код на жетоні, відтак автоматично отримати інформацію про тварину та її власника.

 

При виникненні труднощів у реєстрації, ідентифікації або пошуку домашнього улюбленця чи додаткових запитань, необхідно звернутися до відділу ІТ та аналізу ДМР на е-скриньку: itadrohobych@gmail.com.