Офіційний мобільний додаток «Дрогобич — Smart City» — сервіс, який корисний не лише для туристів, а й для дрогобичан

Смартфони і планшети вже давно стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Крім звичних дзвінків та відправлення повідомлень, сучасні гаджети допомагають орієнтуватися в місті, знаходити необхідну інформацію, зберігати замітки, важливі дані та багато іншого.

Чи варто говорити, що в подорожі деколи це просто незамінна річ?

Безумовно варто! Тим більше, коли існує величезна кількість спеціалізованих програм для пошуку квитків, житла, кафе і ресторанів, орієнтування на місцевості і планування поїздки.

В цьому нещодавно переконався турист, який завітав до Дрогобича. Звернувшись до Туристично-інформаційного центру м. Дрогобич, відвідувач зазначив, що самостійно, використовуючи мобільний додаток «Дрогобич — Smart City», пройшов туристичними маршрутами міста «Іван Франко», «Бруно Шульц» та «Я патріот», а також обрав для себе заклад харчування, в якому почастував смачними стравами.

Яка ж користь від мобільного додатку дрогобичанам?

Для жителів Дрогобича мобільний додаток «Дрогобич — Smart City» дозволяє більш зручніше «спілкуватися» з містом, бути обізнаним про актуальні події, вирішувати питання чи проблеми, впливаючи на міські комунальні та сервісні служби.

Нагадаємо, що у Дрогобичі вже впродовж місяця функціонує мобільний додаток «Дрогобич — Smart City». За цей час його завантажили близько 1500 користувачів.

Завантажити мобільний додаток Дрогобич — Smart City може кожен абсолютно БЕЗКОШТОВНО, а для дрогобичан він стане найтоповішим інформатором та незамінним помічником.

Процедура завантаження описана нижче.

Для ANDROID

іконка додатку

Якщо у вас мобільний телефон на операційній системі android – потрібно знайти іконку в телефоні “Play Market”, або перейти за цим посиланням. Далі в пошуку написати «Дрогобич – Smart City» та обрати «Завантажити», а потім “Встановити”.

Вітаємо, додаток уже працює у вашому смартфоні.

Наступний крок – включити його та погодитись визначати ваше місце розташування (якщо ви бажаєте, щоб додаток мав можливість прокладати для вас туристичні чи відпочинкові маршрути, показав, як пройти до місця, де відбувається захід та інше). Далі вам потрібно погодитись щодо отримання сповіщень (ВИ зможете отримувати безкоштовні СМС повідомлення щодо важливих новин міста: відключення водо-, газо- постачання, електроенергії та інше). Вітаємо – додаток налаштовано. Приємного користування!

 

Для IOS (IPHONE)

іконка додатку

Якщо у вас мобільний телефон на операційній системі IOS – потрібно знайти іконку в телефоні “AppStore”, або перейти за цим посиланням. Далі в пошуку написати «Дрогобич – Smart City» та обрати «Завантажити».  Вітаємо – додаток уже працює на вашому мобільному телефоні!

Наступний крок – включити його та погодитись визначати ваше місце розташування (якщо ви хочете, щоб додаток мав можливість прокладати для вас туристичні чи відпочинкові маршрути, показав, як пройти до місця, де відбувається захід та інше). Далі вам потрібно погодитись щодо отримання сповіщень (ВИ зможете отримувати безкоштовні СМС повідомлення щодо важливих новин міста: відключення водо-, газо- постачання, електроенергії та інше). Вітаємо – додаток налаштовано. Приємного користування!

 

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 19 Середня оцінка: 4.3]
Теги відсутні