Новий автомобіль для сімейних лікарів та оновлення приміщення КНП «Дрогобицька міська поліклініка». ФОТО

У КНП «Дрогобицька міська поліклініка» закупили новий автомобіль для лікарів сімейної медицини. Тепер надавати послуги пацієнтам сімейні лікарі зможуть оперативніше.

Також у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» тривають ремонтні роботи. Нового виду набувають коридори та приміщення лабораторії. Самі ж пацієнти позитивно оцінюють нові зміни. Крім того, триває заміна вікон на енергозберігаючі.

Раніше, для якісного обслуговування пацієнтів, осучаснили приймальню, встановили монітори для зручної комунікації з відвідувачами, зокрема особами літнього віку. А для економії часу відвідувачів, у поліклініці запроваджено електронний запис до лікаря.

Також впродовж останніх років матеріально-технічну базу медзакладу поповнили сучасним медичним обладнанням.

У середу, 25 вересня, міський голова Дрогобича разом з начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою оглянули новопридбаний автомобіль та стан виконання ремонтних робіт. Разом з керівником медзакладу Юлією Гончаренко та її заступницею Лесею Остапенко посадовці обговорили можливість участі у проектах співфінансування та розвитку КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 7 Середня оцінка: 2.7]
Теги відсутні