На офіційному порталі Дрогобицької міської ради запрацював розділ “Благодійність”

Від сьогодні, 12 вересня, на офіційному сайті міської ради функціонує розділ “Благодійність”. В даному розділі будуть розміщені повідомлення про збір коштів дрогобичанам, які хворіють важкими формами захворювань і потребують чималих коштів для одужання.

Запровадження цього розділу — ініціатива міського голови Тараса Кучми.

“Сьогодні дуже багато людей, особливо молодого віку, борються з важкими недугами. Для їхнього лікування потрібно чимало коштів, яких часто їм не вистачає. І обов’язком кожного є допомогти тій чи іншій людині. Щоп’ятниці на площі міста відбувається музичний благодійний марафон, де збираються кошти на лікування дітей. Є багато організацій і небайдужих громадян, які проводять збір коштів. За це їм велика вдячність. Однак, для того, щоб максимально поширити та структуризувати інформацію, на сайті міської ради створено відповідний розділ з детальним описом кожного потребуючого в допомозі та підтримці.”, — наголосив Тарас Кучма.

В даному розділі буде вказано коротку інформацію про потребуючих: контактні телефони, карткові рахунки, опис хвороби та суми, які необхідно зібрати. Також у розділі буде вбудована функція подачі інформації про збір коштів. Відтак, цим розділом можуть користуватись, як люди які переказують кошти, так і ті хто організовує збір. Розділ буде постійно оновлюватись та доповнюватись.

Як повідомили головний спеціаліст прес-служби міської ради Зеновій Квасній та радник міського голови Станіслав Гайдер, на порталі ради щодня, зокрема у робочі дні, в середньому заходять від 1200 користувачів, частенько ця планка переходить в 2 тис відвідувачів, але динаміка показує, що цифра буде зростати у геометричній прогресії. Окрім цього, є соціальні мережі та ЗМІ, які черпають інформацію з офіційного ресурсу. З огляду на популярність порталу міської ради, впровадження даного розділу сприятиме масштабному інформуванню населення про потребуючих важкохворих дрогобичан.

Запрошуємо усіх небайдужих громадян міста долучитись до доброї справи. Пам’ятайте, що в нинішньому часі на місці потребуючого може опинитися будь-хто. Тому ми не маємо морального права відвертатися від проблем інших, особливо тоді, коли мова йде про життя та здоров’я дітей. Отож не будьте байдужими. Якщо у Вас немає змоги допомогти фінансово чи матеріально, тоді просто допомагайте у поширенні інформації.

Важливо! Громадським організаціям, активним громадянам чи людям, які проводять збір коштів для дрогобичан, просимо заповнювати електронну форму для створення картки хворого, або зв`язуватись за телефонами з відповідальними особами для подальшої співпраці.
Головний спеціаліст прес-служби Дрогобицької міської ради
Зеновій Квасній – (098) 127-64-97
Радник міського голови з інформаційно-комунікаційних систем
Станіслав Гайдер – (097) 603-58-15
Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні