Керівництво Дрогобича відстоює позицію відшкодування 45 млн грн постраждалим з вул. М.Грушевського

За попереднім висновком експерта Богдана Демчини, команда якого проводить експертизу щодо придатності до подальшої експлуатації будинку на вул. М.Грушевського, 101/1, будівля знаходиться в аварійному стані та підлягає демонтажу.

«Стан будівлі не відповідає вимогам будівництва та діючим нормативним документам, що свідчить про недоцільність її реконструкції», — йдеться у попередніх експертних висновках.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма з метою відшкодування суми втрат та забезпечення житлом постраждалих мешканців звернувся до голови ЛОДА та до Прем’єр-міністра України про виділення коштів для компенсації та придбання житла постраждалим власникам квартир будинку 101/1 на вул. Грушевського.

Загальна сума коштів, необхідна для відшкодування становить 44 593 600 грн з розрахунку 16 тис. грн за один квадратний метр. До числа отримання компенсації на придбання квартир входить 64 помешкання: 59 житлових та 5 нежитлових приміщень.

Окрім цього, у міськраді відстоюють позицію надання додаткової матеріальної допомоги постраждалим у розмірі 2 400 000 грн.

На сьогодні всі необхідні документи на отримання коштів передані до трьох міністерств та Державної служби надзвичайних:
– Міністерство розвитку громад та територій України;
– Міністерство фінансів України;
– Міністерство соціальної політики України;
– Державна служба України з питань надзвичайних ситуацій.

Остаточне рішення прийме Кабінет Міністрів України.

Сьогодні, 4 жовтня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася чергова зустріч міського голови Тараса Кучми із постраждалими мешканцями будинку 101/1 на вул. М.Грушевського щодо матеріального відшкодування за втрачене житло та майно.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні