Чому до інклюзивно-ресурсного центру не курсує громадський транспорт?


У листопаді виповниться рік з моменту відкриття у Дрогобичі на базі п’ятої гімназії, що на вул. Зварицькій, Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми процесами.

При відкритті ІРЦ було зазначено, що КП “КМГ”, яке надає послуги пасажирських перевезень у Дрогобичі, спланує організацію руху громадського транспорту таким чином, щоб був прямий доїзд до ІРЦ.

У четвер, 3 жовтня, в ході позачергового засідання сесії Дрогобицької міської ради одна з мешканок Дрогобича, яка є мамою дитини з особливими потребами, поцікавилася чому громадський транспорт не курсує до ІРЦ.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма одразу доручив керівнику дільниці пасажирських перевезень КП “КМГ” Мирославу Лужецькому прокоментувати ситуацію і надати роз’яснення. Своєю чергою, Мирослав Лужецький пояснив, що з батьками, діти яких займаються в Інклюзивно-ресурсному центрі, було проведено зустріч, в ході якої батьки відмовилися від послуг громадського транспорту. Таким чином впроваджувати новий маршрут є недоцільно, оскільки громадський транспорт курсує вулицями Івана Франка і Завіжною, в межах яких знаходиться п’ята гімназія, на базі якої розташовано інклюзивно-ресурсний центр.

Однак, у випадку звернень батьків, діти яких обслуговуються в ІРЦ Дрогобича, це питання розглянуть повторно.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Теги відсутні