Ансамбль «Верховинка» та акордеоніст-віртуоз Василь Клепач додали драйву під час святкування Дня міста Нової Каховки. ФОТО


Цими вихідними, а саме у суботу, 28 вересня, у місті-партнері Дрогобича — Новій Каховці відзначали День міста. Участь у концертній програмі взяли ансамбль «Верховинка», студенти з музичного коледжу ім. В. Барвінського та акордеоніст-віртуоз Василь Клепач.

Виступи дрогобичан настільки вразили новокаховчан, що гостям з Дрогобича запропонували виступити декілька разів.

У знак вдячності керівництво міста Нова Каховка влаштували для молоді з Дрогобича активний відпочинок у парку розваг та катання на яхті по Дніпру.

Участь у святкуваннях з нагоди Дня міста Нова Каховка взяла й офіційна делегація на чолі з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Нагадаємо, 28 вересня минув рік з моменту офіційного підписання Угоди про співпрацю в економічній, науково-технічній та культурно-гуманітарній сферах між містами Нова Каховка та Дрогобичем.

Підписали Угоду про співпрацю міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Урочисте підписання Угоди відбулося у 2018 році у міському Палаці культури Нової Каховки.

Прес-служба ДМР

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 1.5]
Теги відсутні